Mary Elizabeth Winstead Ezici Aksiyon Gerilim Filminde Vahşileşiyor

Mary Elizabeth Winstead, aksiyon dolu ama etkileyici bir gerilim filminde Yakuza kafataslarını baloncuklu naylon gibi patlatıyor. Kate Tokyo’da organize suç çetelerini yarıp geçen seçkin bir suikastçı var. Geri dönüşü olmayan bir şekilde zehirlendi, yaşamak için yirmi dört saati var ve zayıfladığı anlarda ciddi bir intikam almak istiyor. Bıçaklar, kan ve mermiler film boyunca neredeyse hiç durmadan uçuyor. Saf aksiyon bağımlıları kesinlikle bir çözüm bulacak. Ezbere destekleyici karakterler ve bariz bir şekilde açık bir arsa, ateşi ateş gücünden alır. Açıkçası, Japon pop rock müziğinden de bıktım. Anlatıya uyuyor, ancak türün hayranı değilseniz yorucu oluyor.

Kate (Mary Elizabeth Winstead) ve akıl hocası Varrick (Woody Harrelson) namı diğer “V”, Osaka’da yüksek değerli bir hedefi yakalamak için yola çıktı. Çekim zamanı geldiğinde, bir durum değişikliği Kate hafif bir duraklama. Eğitimi devralır ve görevi tamamlar. altı ay sonra Tokyo’da, Kate hala eylemlerinin etkisindedir. V’ye işin parlaklığını kaybettiğini söyler. Kate bir sonraki kritik görevinden sonra emekli olmayı planlıyor.

İLGİLİ: Kate Fragmanı: Zehirli Bir Mary Elizabeth Winstead Yakuza Katillerini Avlıyor

Darbe planlandığı gibi gitmez. Kate yönsüz hale gelir. Mide bulandırıcı ve titriyor, zar zor kaçıyor. Kate trajik bir haberle hastanede uyanır. O ölümcül bir şekilde zehirlendi. Doktorlar ona en iyi ihtimalle bir gün verir. Kate yatarak teşhis koymaz. Uyarıcılara güç katarak, katilini bulmak için Japon yeraltı dünyasında bir yol açar. O kader gününden genç kız Ani’yi (Miku Martineau) sinsi bir komploya bulaşmış keşfetmeye şaşırır.

İntikam peşindeki yılmaz kadın ajanın sayısız filmini izledik. Kate yeni bir şey sunmuyor. Yani izlenebilir bir aksiyon filmi. Mary Elizabeth Winstead bıçaklama ve dilimleme çılgınlığı içindedir. Uzantılar, öfkesinin altında domates gibi doğranmış. Görevinde oldukça dayak yiyor. Vücudu kesiklerden, yumruklardan ve zehirlenmenin etkilerinden parçalanır. Winstead’in ekran varlığı var ve bu açık. O yetenekli bir aksiyon kahramanı. Sorunlarım karton destekleyici karakterlerle ilgili.

Kate‘nin hikayeyi besleyen iki ilişkisi var. V onun öğretmeni, babası ve en iyi arkadaşıdır; onu çocukluğundan beri yetiştiren. Ani ibadet Kate yetenekleri, güzelliği ve ateş eden ilk tavrı için. Bu alt noktaların ikisi de çok vanilyalı. Gelişimlerinde hiçbir gizem veya kahramanla gerçekçi kimya yoktur. Sahne dekoru olarak çıkıyorlar. Dramatik sahneler zorlama ve inanılmaz. Yardımcı oyuncu kadrosunun anlamlı olması için daha fazla anlatıma ihtiyacı vardı. Woody Harrelson burada yetersiz kullanılıyor.

Kate hardcore aksiyon hayranlarına hitap edecek. Ortalama dövüş koreografisinden daha iyi olan delicesine şiddetli. Normalde bu yeterli olurdu, ama dürüst olmak gerekirse bu karakterlerden daha fazlasını istedim. Hikaye, yürütülmesinde çok kısa düşüyor. Mary Elizabeth Winstead ve Woody Harrelson, yetenek seviyeleriyle beklentileri yükseltiyor. Kate sadece o yüksek standart kadar yaşamıyor. Kate 87North ve Screen Arcade yapımıdır. Sadece 10 Eylül’de Netflix’te prömiyer yapacak.

Konular: Kate, Netflix, Akış

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir