Ludwig Dieter, Fun Army of the Dead Prequel’de Şanlı Bir Şekilde Geri Dönüyor

Ludwig Dieter, komik tuhaf Alman kasa hırsızı Ölüler Ordusu, zombi kıyametinin başlangıç ​​aşamasında kazanan bir başlangıç ​​hikayesi alır. Hırsızlar Ordusu neyse ki kan ve cesaretten daha fazla aksiyon-komedi olan soygun temalı bir prequel. Cesur suçlulardan oluşan bir çetenin, neredeyse imkansız bir dizi soygun için yetenekli bir acemi işe aldığı yer. Matthias Schweighöfer, kamera önünde ve arkasında önemli bir yetenek sergiliyor. Eğlenceli, havadar bir film yönetirken, büyüleyici ve esprili bir kahraman.

Hırsızlar Ordusu Almanya, Potsdam’da uber geek Sebastian’ın (Matthias Schweighöfer) Hans Wagner hakkında bir YouTube videosu yayınlamasıyla açılıyor; Onlarca yıl önce Yüzük Döngüsü adı verilen delinmez dört kasa yapan ünlü bir kasa tasarımcısı. Sebastian, üstün bir kasa hırsızı olarak erdemlerini övüyor. Ancak video izlenmediği veya beğenilmediğinde cesareti kırılıyor. Yüzü olmayan bir müşteri hizmetleri temsilcisi olarak yalnız, sıradan rutinine devam ediyor.

İLGİLİ: Hırsızlar Ordusu Posterleri Bir Çilingir’i Zombi Kıyamet Efsanesine Dönüştürüyor

Sebastian, video gönderisinde bir mesaj alınca hayrete düşer. Berlin’deki gizli bir kasa kırma yarışmasına gizemli bir davet, ona yeteneklerini gerçekten test etme şansı verir. Etkileyici görüntüsünü izleyen güzel bir kadın fark eder. Ertesi sabah yerel kafesinde muzlu kek yaparken kendini tanıtır. Interpol tarafından dünya çapında aranan Gwendoline Starr (Nathalie Emmanuel), Ring Cycle kasalarının yerlerini içeriden takip ediyor. Las Vegas’taki endişe verici virüs salgını yetkilileri sarstı. Şimdi çağlar boyunca bir dizi soygun yapma zamanı. Sebastian sıkıcı işinde çürümek mi istiyor? Yoksa olağanüstü tehlikeli ve riskli bir şey denemeye hazır mı?

Hırsızlar Ordusu şaşırtıcı derecede komik ve ilginç. Açıkçası filmin daha büyük bir zombi unsuruna sahip olmasını bekliyordum. Ölümsüzler kısaca arka plan haber yayınlarında ve birkaç rüya sekanslarında ortaya çıkıyor. Soygunlar, sosyal açıdan beceriksiz Sebastian’ın Gwen’in ekibine uyum sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmasıyla sahneye çıkıyor. Elit bir suçlu kasa hırsızına geçiş çabaları sorunsuz ilerlemiyor. Gwen ve ekip, Sebastian’ın tuhaf rutinlerine uyum sağlamaya çalışırken, kahkaha dolu anlar yaşanır.

Alman sineması ve televizyonunda tanınan Matthias Schweighöfer, iki cephede de afiş işi yapıyor. Sebastian olarak bulaşıcı bir şekilde sevimli. Schweighöfer, karakterin sinir enerjisini sinir bozucu olmadan çiviliyor. Hikaye ilerledikçe Sebastian’ı destekliyorsunuz. Film, kaygan görsel efektlerle dinamik bir tarzda çekildi. Schweighöfer, karakterler ve ayarlar için yaratıcı 3D başlıklar ve tanıtımlar kullanır. Sebastian akıllıca kadranları çevirirken kasaların içindeki kilitleme mekanizmalarını da görüyoruz. Besteci Richard Wagner’in yükselen orkestral temalarını, kasa hırsızlığı havasına girmek için telefonunda çalıyor.

Hırsızlar Ordusu tamamen farklı bir hayvandır Ölüler Ordusu. Aksiyon sahneleri sağlam ama film gerçekten bir ilişki komedisi olarak öne çıkıyor. Matthias Schweighöfer, Zack Snyder’dan farklı bir sanatsal vizyona sahip. Zombi saldırısından önce yaptığı şey iyi anlaşıldı. Tek ciddi şikayetim uzunlukla ilgili. Film, kolayca daha kısa olabilirdi, iki saat on dakika sürüyor. İyi bir hızda ilerliyor, ancak daha kısa bir düzenleme ile daha canlı olabilirdi. NS Ölüler Ordusu evren iki harika girişle harika bir başlangıç ​​yapıyor. Hırsızlar Ordusu The Stone Quarry ve Pantaleon Films yapımıdır. Sadece 29 Ekim’de Netflix’te prömiyer yapacak.

Konular: Hırsızlar Ordusu, Netflix, Akış

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir