Kısa Devam Filminde Çok Fazla Katil & Yetersiz Dolgu

Zehir: Katliam Olsun baş karakterleri rahatsız eden aynı bölünmüş kişilikten muzdarip. Muhteşem aksiyon sahneleri ve şeytani mizahı ile cüretkar bir CGI gösterisi. Ama olay örgüsü çok ince ve basit. Yönetmen Andy Serkis sizi sinemadan atmak için yarışıyormuş gibi geliyor. Film doksan dakika içinde çok hızlı akıyor. Venom: Let There Be Carnage, çok fazla öldürücü ve yeterli dolgu maddesinin olmadığı nadir bir durumdur.

Eddie Brock’un Hayatı (Tom Hardy) bir düşüş yaşadı. Anne (Michelle Williams) kendini tamamen kaba Dan’e (Reid Scott) adamıştır. Muhabir olarak kariyeri darmadağın. Ve kelimenin tam anlamıyla beyinlerini parçalayan sinir bozucu bir uzaylı ortakyaşamı var. diğer tarafda, Zehir Eddie’nin onları geride tuttuğunu düşünüyor. Neden kötü adamları öldüremediklerini ve kafataslarını yiyemediklerini anlamıyor. Eddie görünümleri Zehir bir lanet olarak. Süre Zehir bunun devasa bir ezik ve vızıldayan birinin başına gelen en iyi şey olduğuna inanıyor.

İLGİLİ: Andy Serkis, Netflix için Animal Farm Uyarlaması ile Venom 2’yi Büyük Bir Şekilde İzleyecek

Bu arada San Quentin hapishanesinin ölüm hücresinde, manyak seri katil Cletus Kasady (Woody Harrelson), Eddie Brock’a hayatının kepçesini sunuyor. Eddie’nin hikayesi katille pek uyuşmuyor. Aynı zamanda, inanılmaz bir güce ve şiddete aynı derecede susamış, kayıp bir aşkın (Naomie Harris) için yanıp tutuşuyor. tarafından aptalca bir kumar Zehir Kasady’ye yeni bir uzaylı ortakyaşamına erişim sağlar. Kötü potansiyelini açığa çıkaran ve serbest bırakan katliam on San Francisco. Eddie ve Zehir şehrin ihtiyaç duyduğu karanlık kahraman olmak için farklılıklarını aşmak zorundadır.

İnsanlar, ortakyaşamlar ve birbirleri arasındaki çekişme, sağlam bir kahkaha akışı sağlar. Tom Hardy’nin tutarken acı veren ifadeleri ve patlamaları Zehir kontrolde komik. Ancak ilişkilerinin daha da derinlerine inme fırsatı kaçırıldı. Film sergide yetersiz. Bu beni şaşırtıyor çünkü ortakyaşamlarla ilgili bir altın madeni var. Woody Harrelson tam olarak Doğuştan Katiller modu, ile etkileşimini bozar katliam ilave olarak. Kahraman ve kötü adam başarılı bir şekilde yan yana geliyor. Hafif anlatıma ağırlık katmak için bu sahnelerin daha fazla olması gerekiyordu.

Andy Serkis (Yüzüklerin Efendisi, Maymunların gezegeni franchises) tartışmasız Hollywood’daki en büyük hareket yakalama oyuncusu. Uzun metrajlı film yönetmeni olarak üçüncü dönüşü garip bir şekilde zorlayıcı değil. Serkis, büyük bütçeli görsel efektlerle gişe rekorları kıran aksiyona imza atıyor. Ama görünüşe göre arsa, sonradan dırdır eden bir düşünce gibi davranıyor. Senaryonun daha sağlam olduğuna inanmak zorundayım. Zehir: Katliam Olsun daha uzun bir düzenlemeye ihtiyacı var. Film, garip ve beklenmedik bir çıplak kemik kalitesine sahip.

Bu devam filmine içgüdüsel tepkim saf eğlence değerine indirgeniyor. Zehir: Katliam Olsun bir süper kahraman patlamış mısır filmidir ve bu şekilde keyfini çıkarabilirsiniz. Son çizgi roman uyarlamalarının büyük hikaye anlatımına sahip değil. Ancak deneyimi değerli kılmak için yeterince iyi parça var. Krediler sırasında etrafta dolaşın. Hayranları heyecanlandıracak müthiş bir gelişme var. Zehir: Katliam Olsun Marvel Entertainment, Pascal Pictures ve Columbia Pictures yapımıdır. Sadece 1 Ekim’de Sony Pictures’dan sinemalarda gösterime girecek.

Konular: Venom 2

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.