Kanlı İhanetin Kurşunlu Hikayesi

Yönetmen Joe Carnahan ve bir grup kır saçlı aksiyon gazisi, kurşunlarla dolu kanlı bir ihanet hikayesi sunuyor. polis dükkanı Nevada, uzak ve tozlu Gun Creek City polis karakolunda geçiyor. Aranan bir dolandırıcı, bir sır hazinesi ile ölümcül bir tetikçiden kaçınmak için umutsuz bir plan yapar. Ama kötü bir psikopat kavgaya katılırken yuvada başka fareler de var. polis dükkanı kötü ve daha kötü arasındaki çizginin kolayca aşıldığı vahşi dönüşlerde eğleniyor.

polis dükkanı yaralı bir Teddy Murretto ile açılır (Frank Grillo) işaretsiz bir polis arabasında Nevada çölünde hayatı için yarışıyor. Yerel bir kumarhanede çıkan bir kavgadan yararlanmaya karar verir. Çaylak polis Valerie Young (Alexis Louder) ve komutanı Çavuş Mitchell (Chad L. Coleman), frakalara yanıt verir. Tutuklanıp hapse atılmaya hevesli Teddy tarafından yumruklanan enayi. Karakolda Valerie, Teddy’ye yönelir ve parmaklıklar ardında olmaktan neden rahatlamış göründüğünü merak eder.

İLGİLİ: Gerard Butler Polis Mağazasını Kan Kırmızısına Döndürdü, Bir Günde Üç Kişiyi Yaraladı

Güvenli bölge, yolunu Teddy’nin hücresine yönlendiren sarhoş bir sürücü tarafından kesintiye uğrar. Teddy için şanslı, sarhoş “John Doe” başka bir tutma kalemine konur. Bob Viddick (Gerard Butler), ünlü bir suikastçı, varlığını ve niyetlerini bilinir hale getirir. Av ve avlanan, kafeslerin arkasında yalnızca birkaç metre uzaktayken, Valerie mahkumunun gizemli yapbozunun parçalarını bir araya getirmeye çalışır. Ne yazık ki, nefes alan herkes için, başka bir tehlikeli oyuncu istasyona süzülür. Acımasız Anthony Lamb (Toby Huss) da Teddy’nin kontratını almaya geldi.

polis dükkanı tahmin edilebilir bir dönüş yapan son bir harekete kadar tahminde bulunmanızı sağlar. Belli bir noktaya kadar güvenilebilecek bir saçmalık. Alexis Louder tarafından mükemmel bir şekilde oynanan Valerie, suçlularla çevrili ölüm kalım kararları vermek zorundadır. Joe Carnahan (narkotik, A Takımı), aynı zamanda senaryoyu birlikte yazan, aksiyon türünün tartışmasız bir ustası. Mermi ve dayak atmayı biliyor. Ama her zaman merak uyandıran, karakterlerinin karmaşıklığıdır. Antagonistler, değişen seviyelerde aşağılıktır. Varsa, hangi kötü adamın bir parça nezakete sahip olduğunu görmek bir yuh.

Gerard Butler ve Frank Grillo, bir erkek çöreği sporu yapıyorlar, püre, kedi ve fare tiyatrolarıyla ekranı çiğniyorlar. Benzer bir mevcudiyetleri var Joe Carnahan akıllıca ebbs ve akar. Hiçbir oyuncu diğerini geçemez. Butler’ın “Bob Viddick”i açıkça en yetenekli katildir. Ama Grillo’nun “Teddy”si, her ne pahasına olursa olsun köşeyi dönüp kaçan sinsi bir stratejisttir. Toby Huss, şovu kara mizahla neredeyse çalıyor. Ciddi bir vücut sayısına sahip dikenli tek gömlekleri toplar. Burada zayıf performans yok. Her oyuncu kendi karakterini çiviler.

ben eğlendim polis dükkanı muazzam, ancak birkaç düzenleme şikayeti var. İkinci ve üçüncü perde arasında ilerlemeyi sabote eden bir boşluk var. Gözbebekleriniz, çalışma süresinin çoğunda anlatıya yapıştırılmış durumda, film yavaşlıyor ve bir daha asla o canlı seviyeye ulaşmıyor. Bu aynı zamanda niyetlerin netleştiği ve eylemin de ezberlendiği yerdir. polis dükkanı buharı bitiyor ama doksan dakika boyunca cehennem gibi bir yolculuk. polis dükkanı Sculptor Media, Zero Gravity Management ve G-BASE’in bir yapımıdır. Açık Yol Filmleri tarafından 17 Eylül’de sinemalarda gösterime girecek.

Konular: Polis Dükkanı

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.