Fantastik Bir Devam Filmi, Franchise’ı Eski Haline Getiriyor

Proton çantanızı bağlayın, PKE ölçüm cihazını kılıfına takın ve tiyatroda eğlenceli vakit geçirmek için Ecto-1’i yükseltin. bunu bildirmekten çok mutluyum Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra tüm cephelerde harika bir devam filmi. Orijinalin eğlencesini, mizahını ve kalbini zekice yakalar. Yönetmen Jason Reitman, dizginleri efsanevi babasından başarıyla aldı. Hem sıkı hayranlarını hem de yeni başlayanları memnun edecek harika bir yeni macera hazırladı. Ray Parker Jr. tema şarkısını dinleyin. Janine Melnitz’e (Annie Potts) keselim, “Kimi arayacaksınız?”

Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra hiçliğin ortasında gerçekleşir. Bekar ve meteliksiz bir anne olan Callie (Carrie Coon), iki çocuğunu Oklahoma, Summerville’e taşır. Kısa süre önce, onu çocukken gizemli bir şekilde terk eden bir babadan uzak bir çiftliği miras aldı. Her genç oğul, Trevor (Finn Wolfhard), yeni evlerinin harap halini gördüğünde çıldırır. Ancak zeki ve sosyal açıdan beceriksiz kızı Phoebe (McKenna Grace), geniş araziyi kirleten tuhaf araçlardan etkilenir.

GÜNÜN MOVIEWEB VİDEOSU

Summerville, bir fay hattının yakınında olmamasına rağmen periyodik depremlerden muzdarip. Phoebe, fen bilgisi öğretmeninin (Paul Rudd) garip fenomeni araştırdığını öğrenir. Ve genç hayatında ilk kez bir arkadaş (Logan Kim) edinir. Phoebe bir PKE ölçer bulduğunda çiftlikteki olaylar uğursuz bir hal alır. Bu onu mümkün olmaması gereken bir şeye götürür. Phoebe, çiftliğin göründüğü gibi olmadığını çabucak anlar. Büyükbabası dünyanın sonunu önlemek için oraya gitti. Ne yazık ki ailesine düşen bir görev ama mücadelede yalnız değiller.

Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra bana doğaüstü bir unsur da olsa klasik macera filmi The Goonies’i hatırlattı. Bir grup çocuk ve aptal yetişkin, epik bir çıkmazı çözmek için bir araya gelmek zorunda. Eğlencenin yarısı, onların hayalet zaplama teçhizatını nasıl kullanacaklarını bulmalarını izlemek. Proton paketleri acayip harika, ama lazerle ekmek kızartmak için değiller. Gil Kenan ve Jason Reitman’ın senaryosu, herkesi kaynak malzeme üzerinde hızlandırmak için Phoebe’nin komik testlerini kullanıyor. bu bir hayalet avcıları Oyuncuları ve seyirciyi aksiyon dolu bir üçüncü perdeye zekice hazırlayan 101.

Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra Harold Ramis’e sevgi dolu bir övgüdür. Uber inek Egon Spengler’in kayıp bir baba olarak konsepti, ilgi çekici anlatıyı yönlendiriyor. Oklahoma’da bir “kir çiftçisi” olmak için neden ailesini ve sevgili arkadaşlarını geride bıraktı? Cevaplar oldukça ilginç. Film, yaltaklanan anılara veya hayran hizmetine yenik düşmüyor. Arsa, birkaç beklenmedik bükülme ve dönüşle oldukça ayrıntılı. Kötü adam itici değil diyelim.

2016 hayalet avcıları yeniden başlatma, tam bir felaketti. O filmin kokusu şanlı bir şekilde yıkandı. Jason Reitman, parlak bir gelecek için seriyi yeniden rayına oturtuyor. Yeni karakterlerin köklenmesi kolaydır. Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra yeni bir nesil kurar, ancak yine de orijinal oyuncu kadrosuna saygı duyar ve mantıklı bir şekilde içerir. Finalde alkış ve gözyaşı olacak. Krediler sırasında ve sonrasında etrafta dolaşın. Hayalet Avcıları: Ölümden Sonra Columbia Pictures, Bron Creative ve Ghost Corps tarafından üretilir. 19 Kasım’da Sony Pictures’dan özel olarak sinemalarda yayınlanacak.

Konular: Hayalet Avcıları 3

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir