Bu Sizin Klasik Stryper’ınız Spinal Tap ile Yaşlanma Komedisi ile Buluşuyor

Geçen ay, 1091 Pictures Electric Jesus için fragmanlarını yayınladığında, başlık tek başına beni ittirdi. Sizi 1986 yazına geri götürüyor ve bunu iyi yapıyor, siğiller ve her şey. İki ortak noktası olan bir grup genç adamla tanışıyoruz, metal sevgileri ve İsa. Grupları 316 yerel kilise gençlerini kasıp kavurdu ve Stryper’ın turnesi küçük kasabanıza gelmediğinde, bu adamlar size gerçekten bir sonraki en iyi şeyi verebilirler. Yerel inanç temelli bir grup yöneticisi (Petra’yı tanıyor!) onların potansiyelini görüyor ve İsa’yı ünlü yapma hayallerinin peşinden gitmek için kaçırılıyorlar.

Fragmanın reklamı böyleydi. zaten girmiştim. Brian Baumgartner (The Office’ten Kevin), gergin ebeveynlerinden bu sallanan ama ciddi genç adamları onları doğru yola götürmek için üzerlerinden atarken, İsa ve gözlerinde dolar işaretleri dans ederken, son derece uygunsuz bir peruk takıyor. Yazım için biraz daha ayrıntı almak için filmin web sitesine gittim ve… Aşık oldum. Web sitesi, filmin bilgi merkezi olarak hizmet etse de, gerçek bir aşk emeğinin ne olduğunu öğreneceğiniz 316’nın hayali grup web sitesi olarak hizmet ediyor. Elektrik İsa yazar/yönetmen Chris White’ın film yapımcılığına olan tutkusu.

Sadece şunu ortaya koyacağım, bir şarkıcının etrafında dönen ve oyuncunun şarkı söylemediği filmlerden nefret ediyorum. Şarkı söyleyemiyorlarsa, söyleyebilecek başka birini görevlendirin! İzleyiciyi filmden çekmenin bazı kesin yolları vardır ve ‘şarkıcı’nın bırakın sahneyi duşta bile serbest bırakmadığını her zaman anlayabilirsiniz. Millet, 316 getiriyor!! Baş şarkıcı Michael’ın (Wyatt Lenhart tarafından canlandırılıyor) The Lightness adında bir The Darkness/Jesus cover grubu olmadığından emin olmalıydım. Grubun müziği (uzun zamandır endüstrinin favorisi Daniel Smith tarafından güzel bir şekilde yazılmıştır) hangi teolojiye abone olursanız olun sizi şaşırtacak. Kayalar!

Artık aradan o çok önemli darbeyi çektiğimize göre; film. ‘Evet, lütfen’ seçeneğini işaretleyebilirseniz Omurilikten su almak, Napolyon Dinamit, ve Neredeyse ünlü, kendine dört gözle beklemek için harika bir ikramın var. Film, çağ atlayan bir filmdir. Bu hayali bir biyografi. Bu, müziğin Tipper Gore tarafından denetlenmesi konusunda endişelenmemiz gereken tarihi bir ana paralellik gösteren bir film. Kulağa tuhaf gelmiyor mu? Filmde bazı tecrübeli ve beğenilen aktörlerimiz var. Judd Nelson bir ateş ve kükürt vaizi olarak, gerçekten parlayanlar gelecek vaat edenlerdir. Andrew Eakle, Wyatt Lenhart, Will Oliver, Gunner Willis ve Caleb Nix Hoffmann grubumuzu oluşturuyor ve Shannon Hutchinson her şeyi değiştirebilecek o özel kız olarak mükemmel bir şekilde hizmet ediyor.

Öyleyse devam edin ve metal kelimesini dünyaya getirme görevinde olan Hıristiyan saç bandı 316 ve İncil’inizle rock yapın. Sizi henüz ikna etmemiş olsaydım, lütfen 316’nın en yakın hitleri olan ‘Commando for Christ’ müzik videosuyla gözlerinizi şenlendirin. Dava kapandı. Elektrik İsa şimdi seçkin sinemalarda ve VOD’da.

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir