A-List Oyuncuları Wannabe Gişe Rekortmeni’nde Sıfır Kimyaya Sahip

A-list Hollywood yıldızları, tamamen yorucu ve yapmacık bir soygun filminde sıfır kimyaya sahiptir. Kırmızı Bülten Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot’u dünyayı dolaşan bir yumurta avına çıkarıyor. Her aktör, bir aksiyon-komedi şablonu için ticari marka tavırlarıyla telefon eder. Büyük bütçeli aksiyon sahnelerine ve egzotik mekanlara rağmen çok az orijinal veya ilgi çekici şey var. Kırmızı Bülten gösterişli kostüm takılarından başka bir şeye benzemiyor.

Dwayne Johnson FBI Özel Ajanı John Hartley, suç profili uzmanı olarak manşetlere çıktı. Ünlü sanat hırsızı Nolan Booth’un (Ryan Reynolds) peşinde bir Interpol memuruna (Ritu Arya) eşlik eder. Kim başka bir usta hırsızdan önce Kleopatra’nın mücevherli yumurtalarından ikisini çalma görevinde. Piskopos (Gal Gadot), olası her fırsatta rakipleri ve kanun uygulayıcıları alt etmek için esrarengiz bir yeteneğe sahiptir. Asıl ödül, uzun süredir kayıp olan üçüncü yumurtanın yerini keşfetmek. Böylece, üç paha biçilmez eseri birleştirmek ve dünyanın en büyük hırsızının övünme hakları mantosunu talep etmek.

GÜNÜN MOVIEWEB VİDEOSU

Yetenekli bir grubun uyum sağlayamaması her zaman hayal kırıklığı yaratır. Kırmızı Bülten gişe rekorları kıran her aktörü anlatıya bir makinenin dişlisi gibi sokar. Dwayne Johnson sert adam, heteroseksüel adam. Ryan Reynolds standart smarmy teslimatı ile kuru alay ediyor. gal gadot balo salonu dansında tasarımcı kıyafetleri giyiyor ve insanları dövüyor. Karakterleri ayırt etmek için hiçbir çaba yok. Aynı schtick’in bu oyuncular tarafından çok daha iyi performans gösterdiğini gördük.

Yazar/yönetmen Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, gökdelen) klasik pop sinemadan cömertçe ödünç alır. Kırmızı Bülten bariz etkileri vardır Indiana Jones, Thomas Taç Meselesi, ve Gerçek yalanlar. Sanatsal saygı göstermenin yanlış bir tarafı yok. Taklit etme yaltaklanmanın en iyi şeklidir. Ne yazık ki film, gişe rekorları kıran bir robot yapmak için programlanmış bir robot gibi çıkıyor. Thurber yaklaşımında daha yaratıcı olmalı. Oyuncu kadrosu ve arsa için kişilik fırçalarına ihtiyacı var. Thurber’in Dwayne Johnson ile üçüncü işbirliği, kolaylıkla en genel olanıdır.

Başarılı bir franchise öylece sosis gibi yapılamaz. Kırmızı Bülten doğru parçalara sahiptir, ancak yapbozu bir araya getiremez. Gerçekten beni yakalayan çalışma zamanının herhangi bir uzantısı yoktu. Yüksek bir prodüksiyon değeri, düzgün bir düzenleme ve görsel efektler, reytingi kasvetli olmaktan çıkarıyor. Umarım kaçınılmaz devam filmi büyük bir gelişmedir. Kırmızı Bülten Flynn Picture Company ve Seven Bucks Productions tarafından üretilir. Şu anda sınırlı sinema sürümünde ve Netflix’te küresel olarak yayınlanıyor.

Konular: Red Notice, Netflix, Akış

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir