Büyük Bütçeli Aksiyon ve Pis Uzaylıları Kurtarmak Mantıksız Arsa

Aç uzaylılar, aksiyon dolu ama saçma sapan bir bilimkurgu gişe rekorları kıran bu filmde geleceğin insanlarını kıyma haline getiriyor. yarınki savaş Chris Pratt geçici bir çatışmaya mı girdi? İnsanlık yok oluyor, bu yüzden geçmişten takviye almak için bir zaman portalı icat edildi. Yüksek konseptli arsa, sağduyu ve mantıkla kolayca ayırt edilir. İşe yarayan şey, büyük bütçeli özel efektlerle iyi uyum sağlayan duygusal bir çekirdektir. yarınki savaş tehlikede olanı unutmana asla izin vermez. Ana karakterlere yapılan bu yatırım, anlatıdaki tümsekleri yumuşatmaya yardımcı olur.

Chris Pratt lise biyoloji öğretmeni olarak çalışan bir Irak Savaşı gazisi olan Dan Forester rolünde. Aralık 2022’de karısı (Betty Gilpin) ve küçük kızı Muri (Ryan Kiera Armstrong) ile bir Noel partisi düzenler. Dan, ayrı yaşadığı babasından (JK Simmons) bir kart atar. TV çarpıcı bir olay yayınlayınca parti kesintiye uğrar. Gelecekten gelen askerler korkunç haberlerle karşımıza çıkıyor. Otuz yıl içinde, açgözlü uzaylılar gezegeni istila eder. İnsanlık yok olmanın eşiğinde.

İLGİLİ: Yönetmen Tarafından Taklit Edilen Yarın Savaşı 2 Planları: Masada Bir Çok Hikaye Var

Küresel gelecek, hizmet için onaylandıktan sonra, askere alınan askerlerin sol kollarına bir Atlama Bandı takılır. Otomatik olarak geri çekilmeden önce, gelecekte yedi gün kalmalarına izin verir. Tabii görev turunuzdan sağ çıkarsanız. Dan servise çağrılır. Konuşkan Charlie (Sam Richardson) ile bir araştırma ekibine yerleştirilir. Ve üçüncü nişanı için geri dönen savaşta sertleşmiş Dorian (Edwin Hodge). Gelecekteki katliam beklenenden çok daha kötü. Dan ve ekibi hayatta kalmak için savaşırken, parlak bir albay (Yvonne Strahovski) insanlığı kurtarmak için umutsuz bir plan yapar.

yarınki savaş zaman yolculuğunun ayrıntılarına odaklanır. Yedi günlük atlama periyodunun arkasındaki neden açıklandı. Ayrıca uzaylıların nereden geldiğine dair hiçbir fikirleri yok. Burada spoiler yok, ancak kurulumdaki deliklerden bir kamyonu sürebilirsiniz. Açık bir başvuru, savaşı daha başlamadan bitirebilir. Ama bu patlamış mısır sineması ve aşırı derecede incelenmek zorunda değil. Zaman saçmalıklarını affedebilirim.

Uzaylılar beklenenden daha iyi. Onlara Beyaz Sivri denir. Drumroll lütfen, beyazlar ve birden fazla dokunaçtan mermi gibi sivri uçlar fırlatıyorlar. Son teknoloji CGI ve yaratık efektleri, ciddi şekilde tehlikeli yaratıklar sunar. Ayrıca biyolojik organizmaları da yerler, dolayısıyla Dünya devasa bir Homo sapien büfesidir. yarınki savaş devasa aksiyon sahneleri ile hayal kırıklığına uğratmaz. Miami Beach’teki açılış savaşı inanılmaz. Bilim kurgu ve aksiyon hayranları kesinlikle katliama doyacak.

Filmi yönlendiren aile alt konusu, doğru miktarda kalp katıyor. Kuşkusuz hokey, ancak şiddetten ve görsel şekerlemeden daha fazla derinlik veriyor. yarınki savaş ders kitabı, büyük bütçeli yaz gösterisi. Beyninizi kontrol edin, tamamen kaçış eğlencesi. yarınki savaş Paramount Pictures, Skydance ve New Republic Pictures tarafından üretilir. 2 Temmuz’da Amazon Studios’tan Prime Video’da dünya çapında prömiyer yapacak.

Konular: Yarın Savaşı, Amazon Prime, Akış

Bu makalede ifade edilen görüşler ve görüşler yazara aittir ve Movieweb’in resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir